Spotkanie z KS Cuprum Lubin

W dniu 15.11.2019r. na hali sportowej w Krupskim Młynie odbyło się spotkanie z siatkarzami zespołu KS Cuprum Lubin. Spotkanie miało na celu zachęcenie dzieci i młodzieży do aktywnego spędzania czasu, promocje siatkówki, a także zapoznanie się z zespołem KS Cuprum Lubin.

Impreza zorganizowana została przez firmę Nitroerg S.A. przy współpracy z GOKSIR w Krupskim Młynie oraz placówkami oświatowymi Gminy Krupski Młyn. Prowadził ją wójt Gminy Krupski Młyn, pan Franciszek Sufa. Początek spotkania rozpoczął się od przywitania przez Wójta i Prezesa Nitroergu S.A. oraz przedstawienia zawodników oraz trenera zespołu Cuprum. Następnie zawodnicy wraz z trenerem przeprowadzili wspólną rozgrzewkę z uczniami oraz zawodnikami amatorskiej drużyny AZS Krupski Młyn. Po wspólnej rozgrzewce siatkarze przeprowadzili trening oraz mecze siatkówki na dwóch boiskach z uczniami ze szkoły z Potępy oraz Krupskiego Młyna. Po uczniach przyszła kolej na dorosłych z drużyny AZS, którzy rozegrali mecz z zawodowcami na głównym boisku. Mimo zaciętego boju zwyciężył zespół KS Cuprum.

Impreza przebiegła w miłej sportowej, atmosferze. Na zakończenie każdy z uczestników mógł porozmawiać z zawodnikami, zrobić sobie zdjęcie, czy poprosić o autograf.

Ten wpis został opublikowany w Aktualności dnia , przez .