Szlachetna Paczka

Drogi Darczyńco,

w SZLACHETNEJ PACZCE chcemy pomagać tak, aby ludzie sami radzili sobie w życiu. Dziękujemy, że robisz to razem z nami!
Chcemy wydobywać z ludzi to, co mają w sobie najpiękniejsze. Dzięki przygotowanej przez Ciebie pomocy – wydobywasz piękno z rodziny, sprawiasz, że czuje się dla kogoś ważna. Naprawdę. Będziesz mógł o tym przeczytać w Prezencie.

Ty obdarowałeś rodzinę. A teraz rodzina (oznaczona numerem SLA-3177-563240), wolontariusz, który się nią opiekował chcą teraz obdarować Ciebie.

Relacja z wręczenia paczki Rodzinie.

Pani Aneta zaniemówiła na nasz widok, zaskoczyła ją ogromna ilość paczek. Piec, o którym marzyła był bardzo nowoczesny, przede wszystkim miał piekarnik więc już planuje pieczenie pierników z dziećmi. Kiedy przyjechaliśmy była w domu z dziećmi, które nie mogły się doczekać otwarcia paczek. Kiedy odpakowywały prezenty przekrzykiwały się wzajemnie zachwycone ubrankami i otrzymanymi zabawkami. Od razu chciały wszystko przymierzyć. Pani Aneta ucieszyła się z zestawu do haftowania, od razu planowała co wyhaftuje. Pani Aneta wzruszyła się bardzo, kiedy się z nami żegnała. Ogrom pomocy wprawił ją w osłupienie. Żegnając się z nami prosiła, abyśmy podziękowali Darczyńcom, za ich dobre serca.

Co chce przekazać wolontariusz?  Serdecznie dziękuję za pięknie przygotowaną pomoc. Paczka, którą Państwo przekazaliście została przygotowana z wielkim zaangażowaniem i szacunkiem dla drugiego człowieka. Dla rodziny ma ona wartość wielkiego prezentu z dobroci serca. Państwa zaangażowanie przerosło moje najśmielsze marzenia. Bardzo dziękuję w imieniu swoim i rodziny. Dziękuję również za kontakt z Państwem, nasze wspólne rozmowy i wymieniane wiadomości. Dziękuję , że wybraliście Państwo właśnie tę rodzinę. Dzięki Państwa pomocy te święta będą dla nich wyjątkowe, a dzisiejszy dzień z pewnością jednym z piękniejszych w życiu! Dobro powraca, oby powróciło również do Państwa ze zdwojoną siłą. Pragnę Państwu życzyć Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia.  Co chce powiedzieć od siebie Rodzina?

“Chciałabym bardzo podziękować. Nie spodziewałam się, że otrzymam piec, a ubranka i zabawki sprawiły moim dzieciom mnóstwo radości. To będą wspaniałe święta. Życzę Państwu zdrowych, wesołych Świąt.”

Dziękujemy!
Zespół SZLACHETNEJ PACZKI

Ten wpis został opublikowany w Aktualności dnia , przez .