MOJA BABCIA I MÓJ DZIADEK, TO WSPANIALI SĄ DZIADKOWIE

Od wielu już lat w kalendarzu uroczystości szkolnych na stale wpisany jest Dzień Babci i Dziadka. Uroczystość ta jest przygotowana przez najmłodszych uczniów szkoły.
Święto Babci i Dziadka, to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci ale też dla szacownych Gości. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń i radości. W trakcie uroczystości Babcie i Dziadkowie mogli podziwiać swoje wnuczęta w różnych formach aktywności artystycznych. Mogli przenieść się na chwilę do sali koncertowej, baletowej i teatralnej, wysłuchać utworów granych na keyboardzie, zobaczyć popisy naszej szkolnej baletnicy, podziwiać przedstawienia teatralne wykonane w gwarze śląskiej oraz wysłuchać montażu słowno- muzycznego.
Uczniowie z wielkim przejęciem odtwarzali swoje role, a dostojni Goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Potem były życzenia, uściski, prezenty oraz wspólny poczęstunek.

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom, życzymy dużo zdrowia i pięknych chwil w życiu oraz aby zawsze byli dumni ze swoich wnuków

Ten wpis został opublikowany w Aktualności dnia , przez .