Dla Rodziców

Drodzy rodzice
Wszyscy doskonale wiemy, że nic co dzieje się wokół dziecka, wśród dzieci i uczniów, nigdy nie było, nie jest i nie będzie odizolowane od całości. Cechy dzieci są zawsze odbiciem cech rodziców, wychowawców i całego otoczenia dziecka. Przed nami kolejny rok szkolny, spędzimy razem wiele czasu, nasza placówka będzie stanowić kuźnię rzeczywistości. Wiadomym jest, że Szkoła jest dla dzieci,ale by słowa nie były tylko teoretycznym frazesem należy wspólnie przystąpić do pracy z pełną odpowiedzialnością i sumiennością.

Rozpoczynając kolejny rok szkolny my nauczyciele bierzemy odpowiedzialność za nauczanie i wychowanie dzieci, pragniemy przekazać młodemu pokoleniu nie tylko podstawy programowe, ale również odwagę, otwartość, cierpliwość, nasz wysiłek i poświęcenie w trudnej drodze nauczania.

Drodzy Rodzice, jak co roku liczymy na dobrą, odpowiedzialną współpracę, na Wasze wsparcie. Bądźcie dobrymi partnerami we wspólnych działaniach i poczynaniach, miejcie świadomość tego, że program wychowawczy musi iść w parze z wychowaniem w rodzinie.

Z okazji nowego roku szkolnego 2014/15 życzę Wam: spełnienia nadziei i oczekiwań pokładanych w Waszych dzieciach, życzę Wam, by zgłębianie tajników wiedzy przez Wasze dzieci odbywało się w przyjaznej atmosferze dawało poczucie satysfakcji i zadowolenia.
Gerda Ochman
dyrektor Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Potępie

Ten wpis został opublikowany w Aktualności dnia , przez .